دسته
...باهم باشیم
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 302430
تعداد نوشته ها : 278
تعداد نظرات : 77
PageRank
Rss
طراح قالب
محمدرضا عابدي

صبح روز 27/5/58 بر بالای دیوار خانه پاسداران ایستاده بودم و به شهر می نگریستم و گلوله از هر دو طرف همچنان می بارید، یکباره فریاد «الله آکبر» پاسداران به هوا بلند شد، پرسیدم مگر چه شده است؟ گفتند امام خمینی اعلامیه ای صادر کرده است اعلامیه ای تاریخی که اساس بزرگترین تحولات انقلابی کشور ما بشمار می رود، اعلامیه ای که سرنوشت کردستان و ایران را دگرکون کرد، انقلابی ترین اعلامیه ای که از بزرگ مردی 80 ساله، بدون آنکه دروس نظامی خوانده باشد، صادر شده است. امام خمینی فرماندهی قوا را بدست می گیرد، و فرمان می دهد که ارتش باید در عرض 24 ساعت خود را به پاوه برساند و ضدانقلاب را قلع و قمع کند.تا آنروز، ارتش حالت سکون و جمود داشت. ضدانقلاب مسلحانه راه ها را می بست، مسلحانه شهرها را زیر سلطه خود می گرفت، پاسگاه های ژاندارمری و شهربانی را خلع سلاح می کرد، به پادگان های ارتشی حمله می نمود و بعضی از آنها را نیز تسخیر کرد، پادگان مهاباد، بانه و سردشت را به آتش کشید و غارت کرد، مؤمنین به انقلاب اسلامی را تصفیه نمود، عده زیادی را کشت، افکار سیاسی خود را بر مردم بی پناه به زور اسلحه تحمیل نمود، ولی دولت حضور نداشت و ارتش هم وجود نداشت که حرکتی کند از آن طرف جنایت و خیانت و از طرف دولت مرکزی سکوت و عدم حضور، و این امر به مدت 6 ماه، از روز اول پیروزی انقلاب تا جریان پاوه استمرار داشت، و برای اولین بار، در جریان پاوه که بی شرمی ضدانقلاب از حد گذشته، و جنایت ها و خیانت های آنها آنقدر زیاد شده بود که دیگر برای امام و ملت ایران قابل تحمل نبود، و لذا فرمان حرکت از طرف شخص امام صادر شد و ارتش رأساً و رسماً وارد معرکه گردید، و برای اولین بار ارتش به تعقیب ضدانقلاب برآمد و جنایت کاران را تسلیم محکمه کرد.

ما می بینیم که حزب دموکرات و بعضی از چپ نمایان دیگر به ارتش می تازند که چرا حمله کرده است؟ چرا جلوی ضدانقلابی مسلح ایستادگی کرده است؟ چرا راه را برای همیشه جلوی جنایت کاران وابسته به استعمار باز نگذاشته است؟ که بدون هیچ دغدغه خاطری بتوانند بی گناهان را مثل 6 ماه گذشته آن قتل عام کنند، و به قدرت سلاح سلطه منحوس فاشیستی و تروریستی خود را بر همه جا توسعه دهند؟

این چپ نمایان یکبار هم از خود نمی پرسند که همه جنایت ها و خیانت های 6 ماهه حزب دموکرات و چپ نماهای دیگجر را که در خلاء کامل از قوای انتظامی انجام داده اند، چگونه توجیه کنند!! حتی یکبار هم تصفیه مؤمنین به انقلاب و ترور بی گناهان کرد و حمله به قوای انتظامی را بخاطر خطیر خود خطور نمی دهند؟، و برای کشته های غیرحزبی و ترور و وحشتی که این احزاب ایجاد کرده اند ارزشی قائل نیستند؟ و این کمال غرض ورزی و سوءنظر و سفسطه جویی است که از طرف عده ای مغرض به ظهور می رسد.

شهیدمصطفی چمران


دسته ها : دفاع مقدس
پنج شنبه 3 11 1387
X