دسته
...باهم باشیم
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 302445
تعداد نوشته ها : 278
تعداد نظرات : 77
PageRank
Rss
طراح قالب
محمدرضا عابدي

شنیده ام که جاسوسان دشمن اسم افسران شریف و مؤمن و مبارز را می نویسند و بعضی از سازمان های خودفروخته در تهران و دانشگاه ها و بعضی نقاط دیگر دربارة این افسران اعلامیه های تهدیدآمیزی منتشر می کنند، به آنها تهمت می زنند، آنها را تهدید به مرگ می کنند، و با شعارهای تند بظاهر انقلابی می خواهند روحیه این افسران مبارزه را درهم بشکنند. حتی به خانه های آنها تلفن می کنند و آنها را تهدید و تطمیع می نماید.

عجبا! دنیا را ببین که جاسوسان بی شرف، و مزدوران خودفروخته و بی مایه، دست نشاندگان استعمار و صهیونیسم که از شدت ننگ قادر نیستند اسن خود را علنی کنند و از شدت خیانت، ملت ما آنها را از خود رانده است، و بی وطن هایی که استقلال کشور خود را به اجنبی می فروشند، و خود در گرداب کثافت خیانت و جنایت غوطه می خورند، اینها می خواهند افسران شریف ما را بترسانند و با تبلیغات مسموم خود آنان را منحرف کنند.ای خیانت کاران، ای مزدوران بی وطن، ای دشمنان انقلاب، ای منافقین، ای کافران به اسلام، ننگ ابدی بر شما باد، ذلت و خواری نصیبتان باد.

ای خیانت کارانیکه در صف استعمار و صهیونیسم قرار گرفته اید، خود را به طاغوت فروخته اید، می خواهید انقلاب اسلامی ایران را به سقوط بکشانید، می خواهید استقلال ایران را به باد بدهید، می خواهید طاغوت را بازگردانید، می خواهید بار دیگر ایران را به استعمارگران بسپرید، لعنت و نفرین ابدی خدا و رسول و ملت بر شما باد.

شما سرطانی هستید که می خواهید از داخل حیات این ملت را نابود کنید، شما جرثومه فسادید که این تن مریض ایران را متعفن کرده اید، شما دست نشاندگان اجنبی هستید که روابط شما با جاسوس های خارجی بر همگان مکشوف است، شما سیاست شوم استعمار و صهیونیسم را پیاده می کنید که می خواهند به هر قیمت انقلاب اسلامی ایران را به شکست بکشانند.شرم بر شما باد که خود را زیر شعارهای آزادی خواهانه و انقلابی می پوشانید. به مردم محروم و مستضعف توجه کنید، به جنوب شهر بروید، از زاغه ها و کارخانه ها عبور کنید، همه جا عشق و پاکی و ایمان به انقلاب می بینید، همه جا توطئه گران را محکوم می کنند، همه جا کینه و نفرت شما را بدل گرفته اند، همه آماده شده اند که جان بدهند تا تاروپود وجود شما را درهم بپیچند. شما منفور و ملعون ملتید. اگر ملت شما را بشناسد تکه تکه می کند. شما ننگ تاریخ ایرانید، شما آسمان عظمت و افتخار ایران را سیاه و لکه دار کرده اید و کثیف ترین گروه ضدانقلابی تاریخ بشمار می روید.عجیب آنکه این کثافت های منفور می خواهند پاک ترین و مبارزترین و فداکارترین افسران و سربازانی را که از استقلال کشور و انقلاب اسلامی ایران پاسداری می کنند بترسانند. در آن روزهایی که عده ای وطن فروش بی شرف به پادگان های مهاباد و سنندج ناجوانمردانه حمله کردند تا اسلحه را به غارت برند، عده ای از افسران و سربازان شریف و از جان گذشته دفاع کردند و حیات خود را فدای انقلاب نمودند و جلوی این توطئه گران را در سنندج گرفتند و پادگان سنندج را حفظ کردند، آنگاه همان دزدان جاسوس و نوکران بی گانه اسم افسران و سربازان فداکار سنندج را چاپ و منتشر کرده آنها را تهدید به مرگ نمودند، افسران و سربازانی که باعث افتخار این ملت و انقلابند و نزد خدا و تاریخ روسفیدند و حتی ملائک آسمان ها بر آنها درود می فرستند و در قلب مردم جای دارند و هرچه خائنین بیشتر به آنها حمله کنند اجر آنها نزد خدا و محبت آنها نزد خلق بیشتر می شود.

شهیدمصطفی چمران


دسته ها : دفاع مقدس
پنج شنبه 3 11 1387
X