دسته
میانبر
...باهم باشیم
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 244702
تعداد نوشته ها : 358
تعداد نظرات : 94
PageRank
Rss
طراح قالب
محمدرضا عابدي

 !   !   !   !   !   !   !

با نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون های سراسری شاهد افزایش تبلیغات کنکور در رسانه های جمعی کشور هستیم در حالی که داوطلبان باید کاملا هوشیار باشند و تحت تاثیر شگردهای مختلف تبلیغاتی عده ای از افراد و موسسات سودجو قرار نگیرند.
کلاس های به اصطلاح آمادگی کنکور با تبلیغات وسیع چنان هیاهو و سروصدایی راه می اندازند و فضایی را به وجود می آورند که به دانش آموزان این چنین القا کنند که راه ورود به کنکور با مجوز آنها صادر می شود، در حالی که با برنامه ریزی مناسب، فعالیت مستمر و حمایت و پشتیبانی خانواده از نظر تامین محیط امن و آرام برای دانش آموز می توان از این سد به راحتی گذشت.
تنها راه موفقیت داوطلبان کنکور مطالعه دقیق کتابهای درسی دوره دبیرستان است و داشتن اتکاء و اعتماد به نفس در موفقیت بسیار تاثیر دارد، بنابراین یاری رساندن آموزشگاه های آزاد و ضرورت ثبت نام در آنها چندان در موفقیت دانش آموز تاثیر ندارد. آنچه مهم است همت و اراده خود دانش آموز است و بس.
از سوی دیگر این پیشه آن قدر نان آور شده است که صاحبان کلاس های تقویتی و آمادگی برای کنکور هر ساله برای کسب درآمد بیشتر از خدمات جمعی از معلمان رسمی و مجرب دبیرستان ها استفاده می کنند و با تبلیغات رسمی و برگزاری کنکورهای آزمایشی به جلب مشتری بیشتر می پردازند، به طوری که کمتر جمعه ای است که شاهد برگزاری چنین کنکورهای آزمایشی نباشیم.


دسته ها : کنکور
يکشنبه 22 10 1387
X